Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 941 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

 

http://i51.tinypic.com/ok0oxu.pnghttp://i56.tinypic.com/dnf4n8.pnghttp://i53.tinypic.com/308iayo.pnghttp://i53.tinypic.com/330ffoj.pnghttp://i53.tinypic.com/346uptx.pnghttp://i55.tinypic.com/33d8krk.png

 

Zima zła!... bo znika.

26.12.2009r.

Zima! Przyszła zima! Muminki się cieszą! Z okazji tego nakręciłam i skleciłam filmik, który przedstawiam wam oto tu, wyżej, nad tymi mało interesującymi literkami.

Moje dzieło... Byłoby znacznie efektowniejsze, ciekawsze, zabawniejsze i milsze w oglądaniu, gdyby nie zły dziadek mróz, który dnia następnego powiedział "NIE" śniegowi i śniegu nie było. I jak ja mam pracować w takich warunkach?

Dzień następny był wigiliją. Wigilia jest dniem dostawania nadmiernej ilości żarcia przez psa, więc chyba dlatego tak dobrze sobie ją kojarzy. Śniadanie, pośniadanie, przedobiad, obiad, poobiad, popoobiad, przedpopoobiad, kolacja, przedkolacja, pokolacja, podwieczorek, wigilia, powigilia... krótko mówiąc Nero miał prawdziwą wyżerkę, przeważnie za moimi plecami. A jeszcze św. Mikołaj na złość przyniósł piłką snack-ball, którą trzeba było wypróbować i wypchać smakołykami... ah ten zły Mikołaj... Nie... Następnym razem wyśle kogoś innego do sklepu, a nie mnie.

A o północy Wórpcheł rozpoczął wielkie pogawędki. Mówił jak mu smakowało, pytał czy jutro też jest wigilia, rozmawiał na temat zapachów w zoologicznym... Szkoda tylko, że ja już leżałam do góry brzuchem i chrapał w niebo głosy. Nie ma zmiłuj. Musiał gadać jak śpię.

I tak oto Wórpcheł i ja spędziliśmy wigilie wigili i samą wigilię właściwą. A teraz życzymy tylko:


WESOŁYCH ŚWIĄT!


oceń
0
0


http://img88.imageshack.us/img88/9379/angx.png

POLUB NAS! SHARE US! POLUB NAS!